Kariera

Dołącz do nas

Pracuj dla lidera branży odszkodowań

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej Votum, która obecnie liczy ponad 20 podmiotów i działa na rynku już od 18 lat. Votum to zaufanie!  #JesteśmyDlaCiebie

Dlaczego my?

Szkolenia

Zapewniamy rozbudowany pakiet szkoleń, które przygotują Cię do pracy.

Wsparcie

W swojej pracy możesz liczyć na pomoc doświadczonych managerów.

Jasne zasady

Przejrzysta ścieżka kariery. Elastyczne formy zatrudnienia.
5/5

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby poszkodowane w wypadkach uzyskały kompleksową pomoc. Mamy świadomość, że w branży odszkodowawczej sprzedaż bezpośrednia nabiera wymiaru pewnej misyjności. I choć brzmi to górnolotnie, jest tak w rzeczywistości. Przedstawiciel w swojej pracy często dociera do ludzi nieświadomych swoich praw, bez wiedzy i wiary w to, że mogą wygrać z ubezpieczycielem. Ponadto postrzegają go jako przeciwnika, z którym nie można wygrać. Udowadniamy, że nie musi tak być.

Dołącz do najsilniejszych!

Sprawdź, ile satysfakcji przynosi pomoc drugiemu człowiekowi!

Na odszkodowaniach znamy się jak nikt inny

275000 klientów Votum Group
1 uzyskanych odszkodowań
ponad 1 Przedstawicieli Handlowych

Nasze wartości to: profesjonalizm, doświadczenie, zaangażowanie i bezpieczeństwo. Zwłaszcza to ostatnie zdaje się być kluczowe dla różnych aspektów życia człowieka. To ważne, aby czuć się dobrze i bezpiecznie wśród ludzi, z którymi się działa. W przypadku Votum Odszkodowania SA dotyczy to zarówno najbliższych współpracowników, jak i osób pracujących w Centrali spółki we Wrocławiu. Słowo bezpieczeństwo ma zastosowanie również w najwyższych standardach naszej obsługi. Nasi klienci często muszą mierzyć się z traumatycznymi przeżyciami związanymi z wypadkiem, dbamy o to, aby czuli się bezpiecznie i otrzymali profesjonalną pomoc. Praca w Votum Odszkodowania SA to praca w firmie, której los drugiego człowieka nie jest obojętny.

Jeśli chcesz dołączyć do Votum Odszkodowania S.A., prześlij nam swoje CV poprzez formularz aplikacyjny. Zapewniamy wysokiej jakości szkolenia dla pracowników, atrakcyjny system prowizyjny oraz możliwość pracy z ludźmi pełnymi pozytywnej energii, którzy motywują do działania.

#JesteśmyDlaCiebie

 

Zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania to czynniki potrzebne do osiągnięcia sukcesu w Votum Odszkodowania S.A.
Radosław Pęcherzewski Grupa Kapitałowa Votum
Wiceprezes, Dyrektor Sprzedaży

Radosław Pęcherzewski

Zawsze na szkoleniach, które prowadzę, powtarzam jak mantrę: „To co Cię ogranicza, to Twój umysł i biurko, wyjdź zza niego”. Teren i przedstawiciela śmiało można porównać do wody i ryby. Lubię sprzedaż bezpośrednią za mnogość jej zalet – śmiesznie niski wkład finansowy i zero ryzyka. Sprzedaż bezpośrednia to dziś jeden z najbardziej rozwojowych rynków pracy. Praca w terenie, ciągła zmiana otoczenia, twarzy, powodują, że życie przestaje być szare. Staje się ono różnorodne i bardziej intensywne.

Dołącz do nas!

Działasz skutecznie, a w zamian oczekujesz ponadprzeciętnych dochodów? Szukasz nowych wyzwań zawodowych? Szukamy pracowników z całej Polski. Z nami możesz pomagać i zarabiać!

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)