OFERTA – obrażenia ciała

 • Start
 • OFERTA – obrażenia ciała

Wypadek komunikacyjny to zdarzenie w ruchu drogowym, w którym uczestniczył co najmniej jeden pojazd. Może to być zderzenie dwóch lub więcej samochodów, a także potrącenie rowerzysty lub pieszego. Według statystyk dotyczących wypadków drogowych tylko w 2022 roku doszło do ponad 21 tysięcy tego typu zdarzeń, w których śmierć poniosło 1896 osób, a prawie 25 tysięcy zostało rannych. Tymczasem niezależnie od okoliczności wiele osób, które na skutek wypadku doznały obrażeń ciała nie ma świadomości, jakie świadczenia może otrzymać od ubezpieczyciela.

Sprawdź bezpłatnie, czy możesz otrzymać odszkodowanie za wypadek !

Wypadek i co dalej?

Skutki wypadku komunikacyjnego mogą być bardzo różne, od niewielkich stłuczeń do bardzo poważnych urazów, takich jak: urazy czaszkowo-mózgowe, urazy kręgosłupa czy amputacja, których następstwa będą odczuwane przez poszkodowanego do końca życia. Odszkodowanie powypadkowe ma za zadanie naprawić czy zrekompensować szkody powstałe w wyniku zdarzenia.

W zależności od charakteru i zakresu doznanej krzywdy różnić się będą świadczenia wypłacone przez ubezpieczyciela, mogą to być:

Za co możesz otrzymać odszkodowanie?

odszkodowanie
zadośćuczynienie
zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji
renta po wypadku

Pomoc poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych to nasz główny cel. Dbamy o to, aby osoby, które ucierpiały z winy innego kierowcy uzyskały pełne wsparcie – odszkodowanie to nie wszystko. W zależności od indywidualnej sytuacji poszkodowanego wyegzekwujemy od ubezpieczyciela również wypłatę renty z tytułu niezdolności do pracy czy zwiększonych potrzeb, a także zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji, zwłaszcza w przypadku poważnych obrażeń ciała.

Wyślij formularz

Wypełnij formularz onl-line

Bezpłatnie

sprawdzimy, czy należy Ci się odszkodowanie, zwrot kosztów leczenie czy renta po wypadku

Więcej pieniędzy

Dzięki naszej pomocy możesz otrzymać wyższe odszkodowanie.

Działamy również wtedy, gdy sprawca uciekł z miejsca zdarzenia lub nie ma opłaconego OC. Nawet w takiej sytuacji ubezpieczyciel powinien wypłacić odszkodowanie. Ponadto dzięki współpracy z Fundacją Votum i Polskim Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej możemy wspierać osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych także w zakresie dostępu do rehabilitacji oraz uzyskania dodatkowych środków.

#PrawdziweHistorie

Zadośćuczynienie

poszkodowany pasażer samochodu
rozległe urazy wielonarządowe
długotrwałe leczenie
ponad 200 000 zł zadośćuczynienia

Odszkodowanie

potrącona piesza
poważne urazy w obrębie kręgosłupa i głowy
400 tys. zł odszkodowania
zwrot kosztów rehabilitacji ponad 60 tys. zł
renta wyrównawcza ponad 3.3 tys. zł/m-c

Renta po wypadku

potrącona rowerzystka
trwały niedowład prawej ręki
złamana noga
kapitalizacja renty na kwotę 600 000 zł

Skontaktuj się z nami

  5/5

  At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

  Melbourne, Australia
  (Sat - Thursday)
  (10am - 05 pm)