Opinie Votum Odszkodowania – Renta 21 lat od wypadku

Opinie Votum Odszkodowanie
Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Twitter

Renta po wypadku, opinie klientów Votum Odszkodowania S.A.

Pani Lucyna jest osobą poszkodowaną w wypadku. Przez 21 lat od zdarzenia nie otrzymywała żadnej renty z OC sprawcy wypadku. Dzięki naszej pomocy pracowników i współpracowników Votum Odszkodowania S.A. uzyskaliśmy rentę powypadkową wraz z wyrównaniem.

Opinie Klientów Votum Odszkodowania

„Chcę bardzo podziękować panu Mariuszowi Gadziałowskiemu, oraz firmie VOTUM za wykonanie niesamowitej rzeczy, czyli uzyskanie dla mnie renty wypadkowej z OC po 21 latach od wypadku !!!  To znaczy, że przez 21 lat nie miałam takiej renty. Każdemu kto nie wieży, że po wielu latach można uzyskać sporo pieniędzy, dzięki specjalistom z firmy VOTUM gorąco zachęcam aby DZIAŁAĆ, bo warto! Z VOTUM nic nie tracisz, a możesz wiele uzyskać tak jak ja. Bardzo polecam specjalistę Mariusza Gadziałowskiego za jego upór, fachowość i cierpliwość w działaniu w mojej sprawie, ponieważ cały czas nie wierzyłam, że coś jeszcze mi się należy.

Lucyna”

 

Każda forma podziękowania, pisemna czy w formie zdjęcia, wystawionej opinii dla Votum Odszkodowania ma dla nas ogromne znaczenie. Historia Pani Lucyny motywuję do dalszego  działania na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach. Często się zdarza, że tak jak w przypadku naszego specjalisty, pana Mariusza Gadziałowskiego relacje z klientami zamieniają się w przyjaźnie na całe życie.

 

W imieniu Zespołu Votum Odszkodowania S.A., życzymy wszystkiego najlepszego i dziękujemy za rekomendacje.

Opinie Klientów Votum Odszkodowania S.A.
Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Twitter
Poprzedni wpis
Następny wpis

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)