OFERTA – wsparcie Fundacji Votum

 • Start
 • OFERTA – wsparcie Fundacji Votum

Osoby poszkodowane w wypadkach oprócz świadczeń wypłaconych przez ubezpieczyciela, do których należą między innymi odszkodowania i zadośćuczynienia, mogą skorzystać ze wsparcia fundacji. Czasem pokonanie barier, z którymi codziennie muszą mierzyć się osoby niepełnosprawne, może być trudne, dlatego wolontariusze Fundacji Votum dokładają wszelkich starań, aby każdy z ich podopiecznych otrzymał potrzebną mu pomóc.

Działalność Fundacji Votum

Głównym celem Fundacji jest wsparcie osób poszkodowanych w wypadkach. Lata działania ugruntowały pozycję Fundacji, potwierdzając tym samym, że jest to organizacja wiarygodna i stabilna. Dzisiaj Fundacja VOTUM to ponad 1350 podopiecznych i setki dobroczyńców, którzy im pomagają.

Sprawdź, jak pomaga Fundacja Votum

Wyrównuje szanse – pomoc finansowa, rzeczowa i merytoryczna.
Likwiduje przeszkody – architektoniczne, społeczne, komunikacyjne.
Ułatwia dostęp do rehabilitacji i nowoczesnego sprzętu medycznego.
Stawia na rozwój osobisty i aktywność sportową.
Walczy ze stereotypami dotyczącymi osób niepełnosprawnych.

Fundacja Votum to również pomysłodawca kilku inicjatyw, których celem jest wyrównywanie szans osób niepełnosprawnych. Do takich działań należy Program Pierwsze Kroki. Jego celem jest fizyczna, społeczna i zawodowa aktywizacja osób, które odniosły poważne obrażenia na skutek wypadku, a także akcja #WytrenujSięwPomaganiu. To cykliczne wydarzenia mające na celu podnoszenia poziomu świadomości społecznej w zakresie wpływu sportu na zdrowie przy jednoczesnym umacnianiu więzi społecznych opartych na zaufaniu i solidarności z potrzebującymi. Warto również wiedzieć, że wolontariusze Fundacji Votum działają na terenie całej Polski.

Z tytułu 1% podatku do podopiecznych Fundacji Votum trafiło w 2022 roku:

250000

ponad

Skontaktuj się z nami

  5/5

  At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

  Melbourne, Australia
  (Sat - Thursday)
  (10am - 05 pm)