OFERTA – szkoda na nieruchomości

  • Start
  • OFERTA – szkoda na nieruchomości

Prowadzisz firmę lub jesteś jej współwłaścicielem i doznałeś uszczerbku w swoim majątku firmowym? Straciłeś dom w pożarze? Twoja nieruchomość została uszkodzona lub zniszczona? Zachęcamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą pomocy w walce z ubezpieczycielem o należne Ci odszkodowanie.

Sprawdź bezpłatnie, czy możesz otrzymać odszkodowanie.

Nasi eksperci czekają na Ciebie

Szkoda na nieruchomości

Odszkodowanie

Sam fakt posiadania ubezpieczenia majątku nie gwarantuje, że poniesione straty zostaną w pełni zrekompensowane. Powinieneś zdawać sobie sprawę, że ubezpieczyciel wykorzysta wszelkie możliwe okoliczności wypadku oraz zapisy w polisie w taki sposób, aby ograniczyć swoją odpowiedzialność. Na szczęście nasi specjaliści indywidualnie podchodzą do każdej sprawy i wytrwale szukają korzystnego rozwiązania.

Dzisiaj nie można być ekspertem od wszystkich kategorii spraw. Na rynku usług prawniczych funkcjonują kancelarie specjalizujące się w prawie korporacyjnym, zapewniając kompleksową obsługę spółek, w prawie zamówień publicznych czy w prawie podatkowym. Naszą specjalizacją są odszkodowania. Celem działania Votum Odszkodowania jest dbałość, by zobowiązania podjęte przez gwaranta ubezpieczeniowego zostały w pełni zrealizowane.

Prawo komplikuje się coraz bardziej

Ubezpieczając nieruchomość i wybierając odpowiedni wariant ubezpieczenia, należy odpowiedzieć na szereg pytań jej dotyczących, w tym wiek budynku, wartość ewentualnych ruchomości, itp. Jednak niezależnie od tego, decydując się na konkretne ubezpieczenie mamy nadzieję, że nigdy nie będziemy musieli z niego skorzystać. Niekiedy jednak niewiele trzeba, aby doszło do tragedii i w kilka chwil rodzina straciła dorobek całego życia. Dlatego jeżeli posiadasz prywatną nieruchomość wchodzącą w skład gospodarstwa rolnego lub niezwiązaną z rolnictwem i uległa ona uszkodzeniu lub zniszczeniu, również możemy Ci pomóc. Wszechstronna analiza okoliczności wypadku oraz Twojej polisy chroniącej mienie pozwoli na uzyskanie maksymalnego należnego Ci odszkodowania.

0 tys. zł
odszkodowania po pożarze

#PrawdziweHistorie
Poszkodowany stracił dom na skutek pożaru. Ubezpieczyciel zgodził się na wypłatę ponad 460 tys. zł, co stanowiło zaledwie połowę sumy ubezpieczenia. Powołał się przy tym na wiek budynku. Działania naszych ekspertów koncentrowały się przede wszystkim na zgromadzeniu materiału dowodowego, który pozwoliłby na skuteczną polemikę z ubezpieczycielem. Po złożeniu odwołania i poparciu go zebranymi dowodami zakład ubezpieczeń zdecydował o dopłacie brakujących 344 tys. zł.

#PrawdziweHistorie
W październiku 2015 r. doszło do pożaru budynków w gospodarstwie rolnym. Spaleniu uległy budynki stodoły oraz obory, które były połączone. Szkoda została oszacowana na kwotę ponad 85 tys. zł. Ubezpieczyciel odmówił przyjęcia odpowiedzialności za skutki zdarzenia i wypłaty odszkodowania. Ze względu na stanowisko ubezpieczyciela nasi eksperci wnieśli do sądu pozew o zapłatę odszkodowania w pełnej wysokości. Sąd uwzględnił powództwo w całości.

0 tys. zł
odszkodowanie po pożarze

Skontaktuj się z nami

    At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

    Melbourne, Australia
    (Sat - Thursday)
    (10am - 05 pm)