Opinie Votum odszkodowania – wypadek komunikacyjny

Opinie Votum Danuta
Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Twitter
Opinie Klientów Votum Odszkodowania

Odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym

Pani Danuta została poszkodowana  w wypadku komunikacyjnym. Początkowo ubezpieczyciel wypłacił zaniżoną kwotę odszkodowania. Poszkodowana nie wierzyła, że w jej sprawie możliwe będzie uzyskanie wyższego odszkodowania. Dzięki działaniom ekspertów z Grupy Kapitałowej Votum S.A., uzyskaliśmy dopłatę do odszkodowania dla Pani Danuty. Zakład ubezpieczeń wypłacił dodatkowo 71 000 zł.

Opinie Votum wypadek komunikacyjny

„Pragnę złożyć podziękowanie firmie Votum Grupa Kapitałowa za pomoc w uzyskaniu odszkodowania od Towarzystwa Ubezpieczeniowego w związku z wypadkiem komunikacyjnym, któremu uległam dnia 18.11.2017 r. Składam szczere i serdeczne podziękowania za solidne i sumienne prowadzenie mojej sprawy z odszkodowaniem, bardzo dobry kontakt z Firmą także uzyskany efekt Waszej pracy w formie dopłaty do wcześniej uzyskanego odszkodowania-w kwocie 71 000 zł.

Początkowo nie wierzyłam, iż możliwe jest uzyskanie jakichkolwiek pieniędzy. Wcześniej podpisałam umowę z inną firmą, która nie uzyskała dla mnie nic, pomimo wielu zapewnień. Ostatecznie zaufałam firmie VOTUM ODSZKODOWANIA S.A., oraz Pani Monice Pycior, z czego jestem bardzo zadowolona. Cechuje Was pełen profesjonalizm, dlatego zasługuje na pochwałę.

Za wszystko jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę dalszego rozwoju Firmy. Szczególnie dziękuję Pani Monice Pycior, która bezpośrednio ze mną współpracowała, oraz Pani Małgorzacie Wilsz, która prowadziła wszelkie czynności aby dochodzenie roszczeń odniosło sukces.

Z wyrazami szacunku i uznania.
                     Danuta”

 

Opinie Klientów Votum Odszkodowania wiele dla nas znaczą. Każda historia osoby poszkodowanej w wypadku jest poruszająca.

W imieniu Zespołu Votum Odszkodowania S.A., życzymy wszystkiego najlepszego i dziękujemy za rekomendacje.

Poprzedni wpis
Następny wpis

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)