Wyjątkowa Rekomendacja od Piotra

Opinie Votum Odszkodowania
Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Twitter

Wypadek samochodowy, opinie klientów GK Votum

Piotrek uległ wypadkowi samochodowemu jako pasażer. Na skutek wypadku doznał poważnych obrażeń ciała w tym mózgu. Nasz Klient przed wypadkiem był człowiekiem pełnym pasji, nagrywał swoją muzykę. Niestety wypadek wywrócił jego życie do góry nogami

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Rehabilitacja po wypadku

Dziś od momentu wypadku w zaangażowaniu tak wielu naszych Specjalistów : Fundacja Votum, Kliniki- Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum, Kancelarii A.Łebek i Wspólnicy z GK Votum Piotr po wybudzeniu ze śpiączki wraca do sprawności i tego co kocha…..muzyki. I właśnie w ten sposób Piotrek chciał nam podziękować nagrywając niezły kawałek.

Piotr dzięki Votum Odszkodowania S.A. zaczął się cieszyć z życia. Dzięki naszej pomocy odzyskuje sprawność, przywróciliśmy mu nadzieję na lepsze jutro. Nasi przedstawiciele stali się dla niego jak rodzina i z tego miejsca płyną opinie dla GK Votum i polecenia dla Przedstawicieli Mariusza Ruge-Woźniaka i Witolda Wojnowskiego. Trzeba przyznać, że taka forma podziękowania i wystawionej opinii dla Votum Odszkodowania jest dość oryginalna i wręcz niespotykana.

To dla Nas bardzo ważne. Dziękujemy!

Opinie Klientów Votum Odszkodowania S.A.
Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Twitter
Poprzedni wpis
Następny wpis

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)