Oświadczenie

   W związku z publikacjami opisującymi rzeczywiste lub domniemane praktyki podmiotów świadczących pośrednictwo w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych, w których wykorzystano komentarz wiceprezesa Votum Odszkodowania S.A. Pana Radosława Pęcherzewskiego, spółka oświadcza, że stosunek do przedstawionych zagadnień został przedstawiony w tymże stanowisku. 

   Spółka dokłada najwyższej staranności, aby w procesie oferowania usługi dbać o interesy osoby poszkodowanej w każdym wymiarze. Zarówno na etapie zawierania, jak i wykonania umowy dążymy do zapewnienia naszym Klientom, aby należne im środki trafiły do nich w uzasadnionej wysokości w zakresie wszelkich świadczeń w czasie gdy są najbardziej potrzebne, zwłaszcza w procesie leczenia.

   W przypadku zawierania umowy poza lokalem przedsiębiorstwa naszym Klientom przysługuje 14 dni na swobodne przeanalizowanie naszej oferty i w razie jakichkolwiek wątpliwości- mogą oni skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, co kończy jej wykonywanie bez jakichkolwiek kosztów po stronie Klienta. Średnie honorarium pobierane za skuteczne uzyskanie od ubezpieczyciela zadośćuczynienia koresponduje ze stawkami rekomendowanymi w stanowiskach organów państwowych opiniujących projekty regulacji branżowych, a jednocześnie nie jest pobierane od odszkodowania przeznaczonego na poniesienie kosztów leczenia lub pochówku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych doradców i specjalistów, egzekwujemy i rozliczamy świadczenia naszych Klientów z najwyższą skutecznością i zachowaniem terminów przewidzianych w naszych umowach.

   W ramach Grupy Kapitałowej Votum zespół ekspertów Votum Odszkodowania S.A. od blisko 17 lat pomaga egzekwować świadczenia odszkodowawcze, które dzięki nam otrzymało przeszło ćwierć miliona poszkodowanych.
Dziękujemy każdemu z Nich za zaufanie.  
 
Zarząd Votum Odszkodowania S.A.
Poprzedni wpis
Następny wpis

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)