Podziękowania od Pana Jakuba – odszkodowanie po latach

Opinie Klientów Votum
Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Twitter

Wypadek motocyklowy, opinie klientów Votum Odszkodowania S.A.

Pan Jakub we wrześniu 2000 roku miał wypadek na motorze jako pasażer. Po wypadku poszkodowany nie otrzymał żadnego odszkodowania z OC sprawcy. Na szczęście na swojej drodze na dwa miesiące przed przedawnieniem roszczeń spotkał na swojej drodze Przedstawicieli Votum Odszkodowania S.A.

Pomoc 19,5 roku po wypadku. Wysokie zadośćuczynienie i renta powypadkowa.

Od zdarzenia minęło wiele lat. Pan Jakub niespełna przez 20 lat nie był świadomy, że może się ubiegać o odszkodowanie od Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. W przypadku Pana Jakuba  sprawca wypadku nie posiadał w dniu wypadku polisy OC, dlatego odpowiedzialnym za wypłatę zadośćuczynienia stał się UFG

 

Pan Jakub dzięki Votum Odszkodowania S.A. zaczął się cieszyć z życia. Dzięki naszej pomocy przywróciliśmy mu uśmiech na twarzy. Jak sam mówi, że to dzięki spotkaniu na swojej drodze Przedstawicieli z Grupy Kapitałowej Votum S.A.: Mateusza Pizonia i Patryka Wiśniewskiego, którzy świadomi zbliżającego się terminu przedawnienia roszczeń skompletowali w ekspresowym czasie pełną dokumentację. Polecenie naszego Klienta z Votum Odszkodowania jest dla nas bardzo ważne, za co również Panu Jakubowi dziękujemy.  

Opinie o Votum Odszkodowania S.A. są dla nas bardzo ważne. Każda forma wyrażonej wdzięczności, czy to w formie pisemnej, czy w postaci zdjęcia, oraz wystawionej opinii, ma ogromne znaczenie. Takie podziękowania stanowią dla nas nie tylko źródło motywacji, ale również inspirują nas do kontynuowania naszej pomocy innym poszkodowanym w wypadkach.

W imieniu Zespołu Votum Odszkodowania S.A., życzymy wszystkiego najlepszego

Opinie Klientów Votum Odszkodowania S.A.
Poprzedni wpis
Następny wpis

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)