Wypadek autokaru w Chorwacji. Wypowiedź Prezes Votum Odszkodowania S.A.

  • Start
  • Aktualności
  • Wypadek autokaru w Chorwacji. Wypowiedź Prezes Votum Odszkodowania S.A.
Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Twitter

Zachęcamy do zapoznania się z wypowiedzią Prezes Votum Odszkodowania S.A. Agnieszki Ryznar w sprawie wypadku autokaru w Chorwacji dla serwisu MONEY.PL  Według ekspertów pieniędzy może nie wystarczyć na zaspokojenie wszystkich potrzeb, a pula może się wyczerpać. Dlatego tak ważne jest aby jak najszybciej skompletować dokumentację i zgłaszać roszczenia.

Ważne informacje dla rodzin i poszkodowanych po wypadku

„W tej sytuacji mowa o polskim autokarze, który przewoził polskich turystów i który zjechał z drogi do rowu, a następnie uderzył w przeszkodę. W związku z tym, że nie doszło do zderzenia z innym pojazdem, więc przy wypłacie świadczeń odszkodowawczych będą miały zastosowanie polskie przepisy, a nie chorwackie – mówi w rozmowie z money.pl radczyni prawna Agnieszka Ryznar, prezes Votum Odszkodowania.”

Wypadek autokaru w Chorwacji
(PAP, Zeljko Lukunic/PIXSELL)

Czy suma gwarancyjna wystarczy na wypłatę wszelkich roszczeń?

"Wypadek polskiego autokaru w Chorwacji to studium przypadku, któremu przez lata będzie przyglądać się cała branża ubezpieczeniowa i nie tylko. Według ekspertów, pieniędzy z OC komunikacyjnego nie wystarczy na zaspokojenie wszystkich potrzeb, a sprawy w sądach będą ciągnąć się latami. Panuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy - mówi ekspert ubezpieczeniowy."

Money.pl

Po więcej informacji zapraszamy na money.pl, gdzie można zapoznać się z artykułem:

https://www.money.pl/ubezpieczenia/katastrofa-komunikacyjna-a-odszkodowania-pula-pieniedzy-jest-ograniczona-6799567808744416a.html

Udostępnij:

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Twitter
Poprzedni wpis
Następny wpis

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)