Odszkodowanie za wypadek w Chorwacji

Wypadek Chorwacja
Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Twitter

Planując wyjazd za granicę nie dopuszczamy myśli, że podczas wakacji może dojść do wypadku. Niestety jako kancelaria odszkodowawcza spotykamy się z wieloma tragediami ludzkim spowodowanymi wypadkami podczas wakacji zagranicznych. Jak postępować w razie wypadku w Chorwacji? 

Odszkodowanie za wypadek w Chorwacji

Klient GK Votum podróżował do Chorwacji na wymarzony urlop. W trakcie pobytu kilka dni po przyjeździe uległ wypadkowi, który całkowicie pokrzyżował jego plany. 

 

  • wypadek w Chorwacji
  • GK Votum
Wypadek Chorwacja

Okoliczności wypadku w Chorwacji

Do wypadku doszło w podczas jazdy motorowerem w jednej z chorwackich miejscowości. W trakcie wycieczki w naszego Klienta wjechał rozpędzony samochód, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu.

 

Poważne obrażenia ciała po wypadku

Na skutek wypadku poszkodowany spadł z motoroweru i doznał poważnych obrażeń ciała. Na miejsce zdarzenia wezwane zostały służby ratunkowe w tym policja oraz pogotowie ratunkowe, które przewiozło klienta Votum do chorwackiego szpitala.

Doszło do poważnego złamania nogi oraz innych rozległych obrażeń całego ciała. Wymarzony urlop stał się koszmarem. Oprócz bólu i cierpienia związanego z wypadkiem pojawiły się kolejne trudności min., z uzyskaniem dokumentacji szkodowej. Nasz klient obawiał się, że po powrocie do kraju będzie miał problem z uzyskaniem odszkodowania, ponieważ sprawcą wypadku był chorwacki kierowca.

Z uwagi na rozmiar obrażeń po wypadku nasz klient musiał przerwać urlop i wrócić do Polski. Niestety obrażenia ciała jakich doznał spowodowały niezdolność do pracy po wypadku.

Odszkodowanie od chorwackiego zakładu ubezpieczeń

Poszkodowany zdecydował się  przekazać swoją sprawę do GK Votum  gdzie kompleksowo przeprowadzono postępowanie likwidacyjne. Szkoda została zgłoszona do chorwackiego zakładu ubezpieczeń. Nasz specjalista był w stałym kontakcie z ubezpieczycielem i nadzorował postępowanie dzięki czemu uzyskaliśmy satysfakcjonujące odszkodowanie.

na kontakt telefoniczny i e-mailowy w celu przedstawienia oferty Votum Odszkodowania S.A. zgodnie z Polityką prywatności.
Poprzedni wpis
Następny wpis

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)