Opinie Votum Odszkodowania – kapitalizacja renty po wypadku

opinia Votum Odszkodowania renta

Eksperci z Grupy Kapitałowej Votum od ponad 17 lat pomagają uzyskać dla poszkodowanych w wypadkach wyższe świadczenia finansowe, takie jak: 

Zawsze największą radość dają nam pozytywne opinie o Votum Odszkodowania S.A. od zadowolonych klientów, dla których udało się uzyskać więcej pieniędzy od ubezpieczyciela.

Renta po wypadku samochodowym

Kapitalizacja renty po wypadku

450 000 złotych dla klienta Kancelarii z Grupy Kapitałowej Votum

Jednym z naszych zadowolonych klientów jest Pan Robert, który został poszkodowany w wypadku samochodowym. Kancelaria z Wrocławia (działająca na terenie całej Polski) należąca do Grupy Kapitałowej Votum wywalczyła dla mężczyzny takie świadczenia, jak:

kapitalizacja renty Votum wypadek samochodowy

Pan Robert był pasażerem pojazdu sprawcy wypadku komunikacyjnego. Kierujący samochodem osobowym nie dostosował prędkości jazdy do panujących warunków drogowych, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie do rowu. W efekcie zdarzenia pan Robert odniósł ciężkie obrażenia głowy, kręgosłupa i klatki piersiowej. Co więcej, w wyniku urazu głowy doszło do udaru niedokrwiennego mózgu. Z kolei udar spowodował niedowład połowiczy lewostronny.

Renta po wypadku z PZU

Po wypadku pan Robert podpisał ugodę z PZU dotyczącą zadośćuczynienia i odszkodowania. Eksperci z Grupy Kapitałowej Votum przejęli sprawę w 2022 roku w celu waloryzacji renty. Dzięki negocjacjom i polemikom prowadzonym z ubezpieczycielem udało się podwyższyć rentę o 656,39 zł, a w następnym etapie doprowadzono do kapitalizacji renty na kwotę 450 000 złotych.

Tak pomagamy po wypadku

Prawdziwe opinie klientów GK Votum

Chciałbym bardzo podziękować firmie Votum Odszkodowania S.A., a w szczególności Pani Małgorzacie Wilsz oraz Panu Mariuszowi Łechtańskiemu za pomoc, dużą empatię, zaangażowanie w moją sprawę. Za bardzo dobry kontakt na etapie jej prowadzenia. Wnikliwą weryfikację i podwyższenie mojej renty, a finalnie uzyskanie dużej kwoty kapitalizacji. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc w gromadzeniu dokumentów, jakie wymagał ubezpieczyciel. Pan Mariusz był zawsze obecny i gotowy do wsparcia, a Pani Małgorzata wykonała świetną pracę podczas negocjacji kwoty z ubezpieczycielem. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić osobę Pana Mariusza Łechtańskiego, od wizyty którego wszystko się zaczęło, oraz firmę Votum Odszkodowania S.A. za profesjonalizm, rzetelność, skuteczność i szybkość działania.

Robert
opinie Votum Odszkodowania kapitalizacja renty

Wypadek samochodowy często drastycznie zmienia życie ludzi. Mogą doznać poważnych urazów, stać się niepełnosprawnymi, stracić możliwość wykonywania pracy zawodowej. Warto w tym trudnym czasie skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów, którzy potrafią prowadzić negocjacje z ubezpieczycielem w temacie podwyższenia świadczeń powypadkowych, takich jak: zadośćuczynienie, odszkodowanie, renta czy zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji. Eksperci z GK Votum na co dzień pomagają takim osobom uzyskiwać więcej pieniędzy od towarzystwa ubezpieczeniowego, np, od PZU, Warta, Uniqua, Link4, czy Allianz. Warto też pamiętać, że analiza sprawy przeprowadzana przez naszych specjalistów jest bezpłatna

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Poprzedni wpis
Następny wpis

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)