Prawie 14 mln zł dla ofiar wypadków – luty w GK Votum

votum odszkodowania luty

Najkrótszy miesiąc w roku okazał się pracowity dla specjalistów do spraw odszkodowań z Votum Group. Dla poszkodowanych w wypadkach, którzy zwrócili się po pomoc po pomoc w uzyskaniu wyższego odszkodowania, udało się pozyskać łącznie 13 968 990,50 zł. Na tę kwotę składa się 7 647 205,49 zł, które eksperci Votum Odszkodowania S.A pozyskali na etapie przedprocesowym, czyli na drodze negocjacji i mediacji z ubezpieczycielami, m.in. Warta, PZU, Compensa, ErgoHestia i innymi. Ogromnym wsparciem dla poszkodowanych w wypadkach okazali się także doświadczeni adwokaci i radcowie prawni z Kancelarii należącej do Grupy Kapitałowej Votum. W lutym zapadły 43 rozstrzygnięcia w sądach I i II instancji. Na skutek wyroków i zawartych ugód prawnicy z Kancelarii z GK Votum uzyskali 6 321 785 złotych dla ofiar wypadków i ich rodzin. Najwyższa pozyskana kwota to 2 400 000 złotych. Została uzyskana w wyniku ugody (dla poszkodowanego w wypadku komunikacyjnym, który doznał poważnych obrażeń ciała)

Szczegółowe wyniki pracy Kancelarii prezentują się następująco:

0
łączna kwota pozyskana dla poszkodowanych przez ekspertów Votum Odszkodowania i Kancelarii z GK Votum

Votum Odszkodowania S.A – Twoje wsparcie w uzyskaniu wyższego odszkodowania

Po wypadkach komunikacyjnych skala szkód osobowych może być dotkliwa zarówno pod kątem fizycznym, jak i emocjonalnym. W takich trudnych sytuacjach kluczowe jest uzyskanie adekwatnego odszkodowania dla ofiar wypadków i ich rodzin. To ważne, aby móc przeznaczyć te środki na pokrycie m.in.:

  • kosztów leczenia.
  • prywatnej rehabilitacji powypadkowej.
  • utraty zarobków.
  • i innych związanych z wypadkiem wydatków.

Jednakże walka o sprawiedliwe odszkodowanie często staje się skomplikowanym procesem. Nierzadko trzeba się zwrócić o pomoc do profesjonalistów w dziedzinie prawa i ubezpieczeń. Chodzi chociażby o ocenę, czy kwota proponowana przez ubezpieczyciela jest adekwatna do poniesionych szkód.

votum odszkodowania wypadek

Votum Odszkodowania S.A. od lat buduje wizerunek lidera w dziedzinie pomocy dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Firma oferuje kompleksowe wsparcie i doradztwo prawne w celu uzyskania należnego odszkodowania za szkody osobowe po:

Nieocenionym wsparciem dla zespołu Votum Odszkodowania S.A. jest także Kancelaria należąca do Votum Group. To najlepsza Kancelaria w branży odszkodowawczej wg prestiżowego rankingu „Rzeczpospolitej”. Wspólna praca tych dwóch podmiotów na rzecz poszkodowanych w wypadkach przez kilkanaście lat odmieniła na lepsze życie setek tysięcy osób.

Votum Odszkodowania S.A. – indywidualne podejście i profesjonalizm

Jednym z kluczowych atutów Votum Odszkodowania S.A. jest ich indywidualne podejście do każdej sprawy. Eksperci współpracujący z firmą rozumieją, że każdy przypadek jest inny. Za często zdarzającymi się wypadkami kryją się realne dramaty ludzi, którzy zasługują na pomoc. Właśnie dlatego zespół specjalistów z Votum Odszkodowania S.A. dokładnie analizuje każdą sytuację. Wnikliwie bierze pod uwagę wszystkie aspekty i możliwe straty poniesione przez poszkodowanego.
Każdy Klient otrzymuje najlepsze możliwe wsparcie. Obejmuje ono nie tylko profesjonalne doradztwo prawne, ale także empatyczną pomoc w całym procesie dochodzenia odszkodowania. Dzięki temu podejściu poszkodowani czują się pewniej i nie zostają pozostawieni sami sobie w rozwiązywaniu sporu z ubezpieczycielem. Zajmujemy się uzyskiwaniem wyższego odszkodowania, zadośćuczynienia i renty odszkodowawczej z polisy OC sprawcy. Prowadzimy sprawy z takimi zakładami ubezpieczeń, jak m.in.: PZU, Warta, ErgoHestia, Compensa, Link4, HDI i wielu innymi. O naszych sukcesach świadczą nie tylko opinie o Votum Odszkodowania S.A., ale także prawdziwe historie, które opisujemy tutaj.

ekspert Votum Odszkodowania pomoc po wypadku

Ekspercka wiedza i doświadczenie w uzyskiwaniu wyższego odszkodowania

Votum Odszkodowania S.A. skupia wokół siebie zespół zaangażowanych prawników i specjalistów w dziedzinie odszkodowań. Posiadają oni bogate doświadczenie w obsłudze szkód osobowych wynikających m.in. z wypadków komunikacyjnych. Ta analiza jest kluczowa przy negocjacjach z firmami ubezpieczeniowymi, które często starają się minimalizować kwoty wypłacanych odszkodowań. Misją Votum Odszkodowania S.A. jest nie tylko podnoszenie świadomości poszkodowanych co do praw, jakich posiadają. Niezwykle ważna jest także pomoc w uzyskaniu w możliwie najwyższych świadczeń. Dzięki dogłębnemu zrozumieniu prawa oraz mechanizmów działania branży ubezpieczeniowej Votum Odszkodowania S.A. potrafi skutecznie reprezentować interesy swoich Klientów. Za każdym razem dążymy do uzyskania maksymalnie wysokich kwot odszkodowań.

Wsparcie od Votum Group na każdym etapie procesu

Proces uzyskiwania odszkodowania za szkody osobowe może być skomplikowany i długotrwały. Dlatego też eksperci z Grupy Kapitałowej Votum oferują wsparcie na każdym etapie tego procesu. Od zbierania niezbędnej dokumentacji, przez negocjacje z ubezpieczycielami, aż po ewentualne postępowania sądowe doświadczeni specjaliści służą swoim Klientom kompleksową pomocą. Zapewniają im spokój ducha i pewność, że ich sprawy są prowadzone z zaangażowaniem i należytą starannością.

Kancelaria Votum Group odszkodowanie po wypadku

Pomoc po wypadku od Votum Odszkodowania S.A.

Votum Odszkodowania S.A. to wsparcie dla wszystkich osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, które dążą do uzyskania sprawiedliwego odszkodowania za szkody osobowe. Dzięki indywidualnemu podejściu, ekspertyzie prawników oraz kompleksowemu wsparciu na każdym etapie procesu, firma ta wspierana przez Kancelarię z Votum Group pomaga swoim klientom przezwyciężyć trudności związane z wypadkiem i odzyskać stabilność finansową po doznanych szkodach.

Skorzystanie z pomocy Votum Odszkodowania S.A. po wypadku to gwarancja, że Twoje prawa będą należycie chronione. Eksperci dołożą wszelkich starań, abyś uzyskał adekwatne odszkodowanie, które pomoże Ci wrócić do normalności po traumatycznym wypadku komunikacyjnym, przy pracy lub na roli.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Poprzedni wpis
Następny wpis

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)