Odszkodowanie po wypadku córki – Votum Odszkodowania opinie

odszkodowanie po wypadku opinie Votum Odszkodowania

Jak uzyskać odszkodowanie po wypadku? Z pewnością zastanawiają się nad tym osoby, które zostały poszkodowane w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia komunikacyjnego, lub rodziny takich osób. Należy pamiętać, że staranie się o odszkodowanie po wypadku może być trudnym i czasochłonnym procesem. Jednocześnie jest to ważne, aby zapewnić sobie wsparcie finansowe w trudnym okresie, które można przeznaczyć m.in. na:

Pamiętaj o dokładnym dokumentowaniu wszystkich kosztów i dowodów. Czasami niezbędne jest skorzystanie z pomocy specjalisty doświadczonego w uzyskiwaniu świadczeń po wypadku. Z takiego wsparcia skorzystała Pani Anna, której córka doznała poważnych obrażeń ciała w wypadku komunikacyjnym.

Odszkodowanie po wypadku na rolkach

Do zdarzenia doszło, gdy córka klientki Votum Odszkodowania S.A. jechała na rolkach z koleżanką. 19-letnia dziewczyna została potrącona przez samochód. Przypadek od początku należał do trudnych, ponieważ młoda kobieta jechała nieprawidłową stroną jezdni, przez co przyczyniła się do wypadku. Kierowca pojazdu został uznany za winnego. Ergo Hestia, czyli towarzystwo ubezpieczeniowe, w którym polisę OC miał zawrtą sprawca wypadku, określiło poziom przyczynienia na 40%. Zanim swoje działania podjęli eksperci Votum Odszkodowania S.A., sprawa była prowadzona przez innego pełnomocnika. Co warte podkreślenia, nie udało mu się uzyskać renty wyrównawczej. Z kolei specjaliści z Grupy Kapitałowej Votum dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu pozyskali świadczenie w wysokości 1700 zł miesięcznie. Była renta z tytułu zmniejszenia widoków powodzenia na przyszłość.

odszkodowanie po wypadku na rolkach

Kapitalizacja renty od Ergo Hestia na 1 150 000 zł

Wysokie odszkodowanie dla klientki Votum Odszkodowania S.A.

Ostatecznie klientka zdecydowała się na kapitalizację renty w kwocie 1 150 000 złotych. Początkowa propozycja zakładu ubezpieczeń Ergo Hestia to 900 000 złotych, czyli 250 tysięcy mniej niż udało się wynegocjować ekspertom Votum Odszkodowania S.A. Warty odnotowania jest także czas, w jakim udało się uzyskać pieniądze. Sprawa została przyjęta do prowadzenia w lipcu 2021 roku. Ubezpieczyciel przyznał rentę we wrześniu 2021 roku, a kapitalizacja renty miała miejsce w styczniu 2023 r. 

opinia klientki Votum Odszkodowania S.A.

Podsumowując, warto wiedzieć, że w sytuacji ubiegania się odszkodowania po wypadku od ubezpieczyciela nie musisz działać samodzielnie. Twoje prawa jako poszkodowanego muszą być chronione, a z pewnością pomoże w tym doświadczony pełnomocnik. Jego pomoc okazuje się także nieoceniona, kiedy ubezpieczyciel zaniży odszkodowanie po wypadku. Od lat pomagamy poszkodowanym walczyć o adekwatne odszkodowania po wypadku. Chcesz przeczytać, jakie opinie o Votum Odszkodowania S.A. mają osoby, które zdecydowały się na współpracę z nami? Zajrzyj do artykułów z prawdziwymi historiami oraz opinii klientów i przekonaj się, że jesteś w dobrych rękach. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Poprzedni wpis
Następny wpis

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)