750 tysięcy złotych od PZU S.A. po wypadku!

kapitalizacja renty po wypadku. pzu sa

Wsparcie osób poszkodowanych w wypadkach stanowi fundament misji, która towarzyszy zespołowi ekspertów z Votum Odszkodowania S.A. Co miesiąc dzięki działaniom naszych specjalistów udaje się realnie pomóc ofiarom wypadków i ich rodzinom. W lipcu łączna suma łączna osiągniętych świadczeń na etapie przedprocesowym osiągnęła imponującą kwotę 8 815 672,64 zł. Jedną z poszkodowanych osób, której udało się poprawić jakość życia, jest Pan Krzysztof – mężczyzna dotknięty obrażeniami w wyniku wypadku.

750 tysięcy złotych od PZU S.A. po wypadku!

W 2015 roku klient Votum Odszkodowania S.A., doznał poważnych obrażeń ciała w wypadku. Lekarze stwierdzili złamanie kręgu kręgu C4 oraz stłuczenie rdzenia kręgowego w odcinku szyjnym, które doprowadziło do niedowładu czterokończynowego. Ten nagły i drastyczny obrót wydarzeń odmienił życie mężczyzny na zawsze. W obliczu tej tragedii wsparcie ekspertów z Votum Odszkodowania S.A. okazało się kluczowe. Po trudnych negocjacjach z zakładem ubezpieczeń  PZU S.A. uzyskaliśmy świadczenia w wysokości ponad 750 000 zł.

kapitalizacja renty po wypadku

Zwrot kosztów i dostosowanie do potrzeb po wypadku

Przypadek Pana Krzysztofa, który doznał poważnych obrażeń ciała w wypadku, pokazał siłę determinacji oraz profesjonalizmu zespołu Votum Odszkodowania S.A. W ramach naszych działań udało się od ubezpieczyciela PZU S.A. w krótkim czasie uzyskać zwrot kosztów związanych z przystosowaniem łazienki w domu poszkodowanego, aby sprostać potrzebom osoby z niepełnosprawnością. Ten krok znacząco poprawił komfort życia mężczyzny.

Przeprowadziliśmy kompleksową analizę sprawy Pana Krzysztofa. Była ona kluczowym elementem podejmowania skutecznych działań, które najlepiej chroniły interesy poszkodowanego. Jego obrażenia, w tym stłuczenie rdzenia kręgowego w odcinku szyjnym z niedowładem czterokończynowym i złamanie kręgu C4, były poważne i wpłynęły na jego życie w znaczący sposób. Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi naszych ekspertów udało się uzyskać należne świadczenie od Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń.

obrażenia ciała powstałe na wskutek wypadku

Kapitalizacja renty - perspektywa przyszłości

Jednak to nie koniec tej poruszającej historii. Po długotrwałych i wymagających negocjacjach z zakładem ubezpieczeń PZU S.A. osiągnęliśmy kolejny znaczący sukces.
Udało nam się zdobyć propozycję kapitalizacji renty o imponującej wartości 750 000 zł.Zamiana comiesięcznej renty na jednorazowe wysokie odszkodowanie stworzyła solidne podstawy dla zabezpieczenia finansowej przyszłości mężczyzny. Kwota ta stanowi nie tylko wsparcie w pokryciu kosztów leczenia i rehabilitacji, ale także umożliwia codzienne wydatki, dając mu poczucie stabilności w tym nowym rozdziale życia.

Sukces negocjacji i wyższa oferta PZU S.A.

Nie od razu było tak kolorowo, gdyż pierwotnie ubezpieczyciel PZU S.A.  zaoferował kwotę niższą o 150 000 zł! To niezaprzeczalny dowód na to, że efektywne negocjacje oraz wytrwałość w dążeniu do osiągnięcia wyższego odszkodowania mają ogromne znaczenie i przynoszą naprawdę istotne rezultaty. Ten przełomowy fakt pokazuje, że mimo początkowych trudności odpowiednie podejście i determinacja mogą doprowadzić do znacznego zwiększenia należnych świadczeń, a także do spełnienia potrzeb i oczekiwań osób poszkodowanych. 

negocjacje z towarzystwem ubezpieczeniowym PZU S.A.

Kapitalizacja renty - co to jest i kiedy ma sens?

Kapitalizacja renty to proces przeliczania przyszłych płatności rentowych na jednorazową wypłatę. W uproszczeniu kapitalizacja renty oznacza zamianę regularnych wypłat na jednorazową, wysoką sumę. Eksperci Votum Odszkodowania S.A. niejednokrotnie uzyskali godne świadczenia dla klientów. Warto tu przytoczyć sprawę dot. kapitalizacji renty, kiedy klient Votum Group otrzymał ponad 20 tysięcy złotych kapitalizacji renty po prawomocnym wyroku Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

 

Wyższe odszkodowanie po wypadku

Jeśli uważasz, że w po wypadku należy Ci się wyższe odszkodowanie, to zachęcamy do kontaktu z nami. Nasza firma posiada doświadczonych ekspertów w dziedzinie odszkodowań, którzy bezpłatnie przeanalizują Twoją sprawę. Dzięki dokładnemu omówieniu podejmowanych przez nas działań dowiesz się, co możesz zyskać. Skutecznie pozyskujemy należne świadczenia dla ofiar wypadków od towarzystw ubezpieczeniowych jak: PZU S.A., ErgoHestia, UniQa, Warta, Compensa oraz wiele innych. 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Poprzedni wpis
Następny wpis

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)