2023 rok – 163 miliony dla poszkodowanych w wypadkach!

odszkodowania dla poszkodowanych Votum Odszkodowania

Votum Odszkodowania S.A. i Kancelaria z GK Votum realnie pomagają ofiarom wypadków

W 2023 roku Votum Odszkodowania S.A. oraz Kancelaria należąca do Grupy Kapitałowej Votum kontynuowały trwającą od 18 lat misję pomagania ofiarom wypadków drogowych. Dla poszkodowanych oraz ich rodzin co miesiąc uzyskiwaliśmy wielomilionowe kwoty z tytułu:

0 mln
łączna suma odszkodowań pozyskanych w 2023 r. dla poszkodowanych w wypadkach przez Votum Odszkodowania S.A. i Kancelarię z GK Votum

Ekspertów Votum Odszkodowania S.A. oraz Kancelarii z GK Votum łączą profesjonalizm, zaangażowanie, empatia i skuteczność w uzyskiwaniu świadczeń dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, w wypadkach przy pracy oraz w wypadkach w rolnictwie. Grupie Kapitałowej Votum przez 18 lat zaufało ponad 340 tysięcy osób, którym na co dzień niesiemy pomoc w trudnych sytuacjach życiowych.

Rekordowe sumy dla poszkodowanych w wypadkach

Votum Odszkodowania S.A. zajmujące się pomocą poszkodowanym na etapie przedprocesowym oraz Kancelaria z Votum Group reprezentująca klientów w sądach I i II instancji osiągnęły w 2023 roku rekordowe sumy wypłaconych odszkodowań. Liczby te potwierdzają skuteczność działań podejmowanych przez firmy w zakresie ochrony praw ofiar wypadków. Wieloletnie doświadczenie ekspertów z Grupy Kapitałowej Votum pozwala nie tylko umiejętnie negocjować z ubezpieczycielami takimi jak PZU, Warta, Allianz, HDI, Compensa i innymi. Okazuje się także niezbędne, gdy mediacje z zakładem ubezpieczeń są  nieskuteczne i sprawa musi zostać skierowana na drogę postępowania sądowego. Przez cały 2023 rok dla poszkodowanych udało się pozyskać łącznie ponad 163 miliony złotych!

odszkodowania dla poszkodowanych Votum Kancelaria wyniki 2023 r.

Wypadki na drogach – Jak uzyskać sprawiedliwe odszkodowanie?

Wypadki drogowe są niestety częstym zjawiskiem. Zagrażają życiu i zdrowiu uczestników ruchu. Akcje edukacyjne wpływają na poprawę bezpieczeństwa, jednak nie są w stanie całkowicie zlikwidować problemu. Każdego dnia na polskich drogach setki ludzi stają się ofiarami kolizji, wypadków czy potrąceń. Skutki takich zdarzeń mogą być dotkliwe, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. I to zarówno dla poszkodowanych, jak i ich bliskich. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jakie kroki podjąć w przypadku wypadku drogowego oraz jak uzyskać sprawiedliwe odszkodowanie.

Bezpieczeństwo na drodze – priorytet dla wszystkich

Nie powinniśmy zapominać, że każdy z nas w pewnym stopniu ponosi odpowiedzialność za bezpieczeństwo na drodze. Przestrzeganie przepisów, zachowanie ostrożności oraz szacunek dla innych uczestników ruchu to kluczowe elementy zapobiegania wypadkom. Niestety, nawet najbardziej odpowiedzialni kierowcy mogą stać się ofiarami zaniedbań innych użytkowników ruchu.

wypadek Votum odszkodowania dla poszkodowanych

Miałem wypadek – co robić?

Warto przypomnieć, że pierwszym krokiem po wypadku drogowym jest zadbanie o bezpieczeństwo wszystkich uczestników. Należy wezwać odpowiednie służby ratunkowe, udzielić pomocy poszkodowanym, a także zabezpieczyć miejsce zdarzenia. Kolejnym etapem jest zgłoszenie wypadku na policję, co umożliwi sporządzenie protokołu. Może być on ważnym dokumentem w procesie odszkodowawczym.

Odszkodowanie po wypadku – jakie kroki podjąć?

Gdy już zadbamy o aspekty związane z bezpieczeństwem i formalnościami, czas zwrócić uwagę na kwestie finansowe. Uzyskanie należnego odszkodowania może być procesem skomplikowanym, dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalistów w branży odszkodowawczej. Votum Odszkodowania S.A. specjalizuje się w udzielaniu wsparcia osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych. Od ponad 18 lat działamy na rzecz naszych klientów, pomagając im w uzyskaniu odszkodowania adekwatnego do poniesionych szkód. Nasz zespół składa się z doświadczonych doradców, adwokatów i radców prawnych, którzy doskonale znają przepisy dotyczące odszkodowań. Ponadto doskonale wiedzą, jak postępować, gdy ubezpieczyciel zaniżył odszkodowanie.

Kiedy możemy ubiegać się o odszkodowanie?

Prawo do odszkodowania z polisy OC przysługuje nam, gdy jesteśmy ofiarami wypadku drogowego spowodowanego zaniedbaniem lub błędem innej osoby. Odszkodowanie obejmuje koszty związane m.in. z zadośćuczynieniem za poniesione szkody moralne, leczeniem, rehabilitacją czy utratą dochodu. Kluczowe jest jednak udowodnienie winy drugiej strony, co wymaga starannego zebrania dokumentacji i świadków zdarzenia.

Współpraca z Votum Odszkodowania – kompleksowa pomoc poszkodowanym

Szukanie pomocy przy uzyskiwaniu odszkodowania u ekspertów Votum Odszkodowania S.A. to gwarancja profesjonalnego podejścia oraz kompleksowej obsługi. Nasze doświadczenie i znajomość przepisów pozwalają nam skutecznie reprezentować interesy poszkodowanych. Każdego dnia dążymy do uzyskania sprawiedliwej rekompensaty za szkody poniesione przez ofiary wypadków drogowych, przy pracy i w gospodarstwach rolnych.

Wypadki na drogach są bolesnym tematem, a uzyskanie należnych świadczeń po nich może okazać się skomplikowane. Zwłaszcza jeżeli nie zgadzamy się z bezsporną kwotą odszkodowania zaproponowaną przez ubezpieczyciela. Na szczęście nie musimy na nią przystawać. Co więcej, korzystając ze wsparcia ekspertów możemy skutecznie chronić prawa poszkodowanych w wypadkach i walczyć o wyższe odszkodowanie. W 2023 roku udało się to tysiącom osób, które zwróciły się po pomoc do Votum Odszkodowania S.A. i Kancelarii należącej do Grupy Kapitałowej Votum.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Poprzedni wpis
Następny wpis

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)